Dekoračné ploty a brány

Oplotenie WISNIOWSKI ohraničí Váš priestor. Zaistí Vašu bezpečnosť a stane sa strážcom domácnosti. Na základe požiadaviek európskeho trhu boli vytvorené desiatky vzorov, ktoré sa ľahko prispôsobia tradičnej aj modernej architektúre. Komfortné riešenia vjazdových brán a bráničiek zaistí kontrolu prístupu na Váš pozemok. Zoznámte sa s prestížnymi, funkčnými a trvanlivými systémami oplotenia WISNIOWSKI.


Oplotenia WISNIOWSKI sa dokonale hodia na každý pozemok. Sú to systémove riešenia brán, bráničiek, segmentov a stĺpov, ktoré sa dajú ideálne prispôsobiť a zaručujú rýchlu a jednoduchú montáž v spojitosti jednotnej línie oplotenia celého pozemku. Zabezpečujú nie len funkčnosť a bezpečnosť ale taktiež výnimočný charakter oplotenia.


Iba dobre zabezpečené oplotenie poskytuje dlhodobý kľud. Oplotenie WISNIOWSKI je vyrábané na fabrickej špeciálne upravenej výrobnej linke a používa najkvalitnejšie materiály v spojitosti s najmodernejšou technológiou výroby a povrchovej úpravy systému DUPLEX. Proces výroby, zinkovania a maľovania je nepretržite kontrolovaný a potvrdením tejto skutočnosti je 10 ROČNÁ ZÁRUKA na koróziu na oceľové prvky oplotenia.Upresniť vyhľadávanie